Каміни, що зігрівать душу
кращі рішення для вас

Підвісний камін створить атмостферу затишку і тепла у вашому домі. Елегатність та простота каміна не залишить ваше серце байдужим.

Icon 1

Каміни для дому

Icon 2

Каміни для альтанок

Icon 3

Каміни для барів

Як знайти свій підвісний камін

Кожен камін створений вручну без використання масштабного виробництва. Це дозволяє внести частинку душі в кожен виріб і зробити його особливо саме для вас.

обговорення

Ми обговорюєм усі деталі.

замовлення

Ви робите замовлення на сайті.

створення

Ми виготовляємо Ваш камін.

установка

Ви отримуєте свій камін.

Про нас

“Цех “TSP”” - це перший виробник підвісних камінів в Україні. Виготовлення камінів з високоякісного металу розташовується на території «НПП Электротепломаш». Тут вже з 1998 року масово випускає опалювальне обладнання, а також безліч нестандартних рішень для промислового і побутового сектора.

Виготовлення камінів відбувається в Україні, місті Дніпро тільки під замовлення. Ми не ставимо створення камінів на потік. Застосовуючи ручну обробку деталей наш камін стає індивідуальним виробом виготовленним тільки для Вас!

Купити підвісний камін можна в Україні за телефоном +38 050 342 76 04.

Походження підвісного каміна

Підвісна камін - це симбіоз опалювального і дизайнерського обладнання, що містить в собі всі сучасні тенденції будівництва і дизайну. Ширяння в повітрі наповнює просторове сприйняття і додає родзинку в вашому домі.

Перший камін був виготовлений дизайнером Домініком Имбер в середині ХХ століття. Задумка дизайнера полягала тільки в ефективному опаленні приміщення. Він додав каміну форму сплюснутого яйця і взяв за основу матеріал - листову сталь. Такий вид каміна довго не міг бути гідно оцінений. І тільки в 2009 році бив визнаний, як найкрасивіша конструкція каміна в світі.

Насправді сьогодні шанувальників стельові камінів залишається дуже мало. Але ми хочемо, чтоби саме таке дизайнерське рішення змогло розтопити ваше серце і душу і привнести додатковий затишок у ваш будинок.

Особливості стельові камінів

Виходячи з назви можна вже побачити головну відмінну рису - це необхідність встановлювати камін підвішуючи його до стелі. Вага каміна може досягати 150 кг. Розмір висячого каміна досить великий, тому розташовувати камін слід в просторих кімнатах. Деякі висячі каміни мають открітие стінки з усіх боків, тому вішати каміном (особливо з поворотним механізмом на 360 *) варто в приміщеннях без протягів у запобігання роздування полум'я і іскор.

Як і з звичайного каміна рекомендується мати хорошу вентильованого приміщення, а краще систему вентиляції. Також прослідкуйте, щоб поруч не було легкозаймисті предмети.

Види підвісних камінів

Ми виробляємо наступні види камінів:

 • підвісні з поворотним механізмом (острівні каміни):
  • 180*;
  • 360*;
 • підвісні (пристінні каміни);
 • для підлоги (якщо ви хочете використовувати якийсь дизайн, але не підвішувати такий камін - ми можемо поставити камін на ніжки).

Також ви можете замовити додаткові дизайнерські аксесуари для підвісних камінів. Наприклад, круглий скляний острівець під поворотний камін, можливо обладнати додатковим освітленням. Пристінний камін можна прикрасити скляною стінкою або різьблення металевої огорожі. (Приклади наших робіт ви можете подивитися в наших соціальних мережах: Facebook і Instagram. Обов'язково підписуйтесь, щоб не пропустити наші нові дизайни і рішення).

Ви можете підібрати ще особливу форму топки і матеріал кришки, який найбільше підійде для вашого інтер'єру:

 • геометрична форма топки:
  • овальна;
  • кругла;
  • квадратна;
  • прямокутна;
  • або можете замовити свою форму.
 • матеріал кришки для топки:
  • скляна (керамічне жаропрочное скло);
  • стальна;
  • сітчаста;
  • без кришки.

Також можна категоризувати каміни по місцю і типу їх призначення: для будинку, квартири, альтанок, або ресторанів і бару.

Каміни ще поділяються за типом використовуваного палива:

 • дрова;
 • біопаливо.

Звичайно, камін без живого вогню не камін. Але в квартирах часто немає можливості поставити камін із димоходом. Складнощі в установці й отриманні дозволів роблять не можливим поставити дизайнерський камін у квартиру. Біопаливо є вихідом у даній ситуації для будь-якого каміна, поворотного або підлогового. Не варто переживати, при горінні таке паливо не віделяе шкідливих речовин і є абсолютно безпечною для людини.

Ви можете вибрать чи потолочний камін, який найбільше підходить під ваш дизайн і поставити пальник в камін виконаний у вигляді полін і прикрасити камінням. Біокаміни зможуть наповнити ваш побут живим вогнем.

Як влаштований підвісний камін?

Матеріал, який ми використовуємо для виготовлення підвісної каміна на замовлення - вогнетривка сталь. Діаметр димоходу варіюється від 15 см до 25 см.

Вага стельового каміна в середньому становить до 105 кг, але деякі можуть важити до 160 кг. На кожній сторінці товару ви зможете знайти креслення з обов'язковою умовою для кріплення каміна.

Наприклад, від діаметра топки залежить висота від підлоги до низу каміна і довжина димоходу. Мінімальна висота каміна 212 см і ще має залишатися 40 см до підлоги. Таким чином, потолочний камін можна розмістити в кімнатах з висоти стель не менше 260 см. Деякі КАМІНИ можуть бути підвішені тільки в приміщеннях з висоти стель понад 380 см - такі підходять для квартир в стилі Loft.

Для альтанок є спеціальні висячі каміни, такі як Viking - мінімальна висота повинна бити 250 см.

Мінімальна довжина димоходу виходить за рівень топки (вогнища) - 5 м. Але чим довше Димопровід, тим краще. У високих кімнатах високий підвісний камін додатково підкреслить висоту приміщення.

Відкриті каміни не використовують як основний нагрівач, у них занадто низький коефіцієнт корисної дії і вироблена потужність коливається від 3 кВт до 8кВт. Ефективними будуть висячий дров'яний камін, який укомплектований скляною кришкою для топки.

Яка ціна підвісної каміна?

Ціна варіюється від складності та обсягу конструкції. Ви можете заповнити форму у нас на сайті і створити свій унікальний висячий камін. Потім наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей і підтвердження замовлення і оголосить фінальну вартість виробу. Ми можемо відправити камін будь яким зручним для вас способом. На жаль, у нас немає своєї доставки і монтажу. Але кріплення стельового каміна набагато легше, ніж здається. Ми докладаємо до кожного виробу інструкцію з встановлення і експлуатації.

Для нас важлива якість і тому ми можемо ручатися за кожне виготовлений виріб. Не варто нас порівнювати з китайськими підробками за пару сотень доларів, которие представляють загрозу для вас. Наші материали якісні та міцні і прослужать вам роками.

Контактна інформація

49019, Украіна, м. Дніпро
вул. Академіка Белелюбского 23а